Současně s tím byl zahájen utajovaný experiment – psí sociální síť s názvem „Fannywoof“. Tato sociální síť měla umožnit Fanynce komunikovat s ostatními čtyřnohými miláčky v Praze i dalších městech a předávat jim své zkušennosti z léčení, aby pacienti po návratu domů mohli tuto léčebnou metodu – canisterapii – využívat i doma se svými psy. Legislativně je vše v pořádku, protože canisterapeutičtí psi nejsou vázáni mlčenlivostí o zdravotním stavu pacienta.
Po roce a půl Fannywoof předstihla v popularitě i nemocniční Facebook. Aktuálně je do ní přihlášeno před 28.000 psů, tzv. Woofů, kteří vytvořili přes 10 miliónů „Pets“ (obdoba Likes). Do Fannywoof se může přihlásit každý pes, podmínkou je, že musí být registrovaný na úřadě. Aby se předešlo nabourání sítě ze strany koček, dostávají majitelé psů na úřadě speciální kód pro své psí miláčky, který je však před kočkama potřeba dobře schovat, nejlépe do psího obojku.
Tento psí canisterapeutický workshop prostřednictvím sociální sítě je světový unikát a podle ohlasů páníčků-pacientů je velmi prospěšný pro zdravotní stav a lidskou psychiku. Česká republika se tímto projektem stala též canisterapeutickou světovou velmocí.